" BUHARKENT MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNİYET TÖRENİ "
 

Buharkent Meslek Yüksek Okulu Mezuniyet Programına, İlçe Kaymakamımız Sn. Cafer KAYMAKÇI, Belediye Başkanımız Sn. Mehmet EROL, Okul Müdürü Doç. Dr. Sn.Mesut KIRMACI, Belediye Meclis Üyeleri, Öğretim Üyeleri, Daire amirleri, Siyasi Parti temsilcileri, Esnaf Odası Başkanı Sn. Namık ÜLKEN, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Sn. Ali YELKEN, Okul öğrencileri mezun olan öğrencilerin velileri ve çok sayıda davetli katılım sağladı.
Programa saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlandı ve Protokol konuşmalarına geçildi. İlk konuşmayı MYO Müdürü Doç. Dr. Sn. Mesut Kırmacı yaptı. Ardından Belediye Başkanımız Sn. Mehmet EROL ve İlçe Kaymakamımız Sn. Cafer KAYMAKÇI konuşmalarını yaparak bundan sonra ki hayatlarında başarılar dilediler.

Bölüm birincilerine sırasıyla protokol üyeleri tarafından plaket taktim edildikten sonra mezun olan öğrencilerin hep birlikte kep atması ile program son buldu.

Mezuniyet Programının ardından İlçe Kaymakamımız Sn. Cafer KAYMAKÇI, Belediye Başkanımız Sn. Mehmet EROL ve Belediye Meclis Üyeleri ile beraber, ADÜ Rektör Vekili Sn. Mustafa ASLAN'a Mesire alanının tanıtımını yaptılar.

Ardından Belediye Başkanımız Sn. Mehmet EROL tarafından Belediye Yüzme Havuzlu Sosyal Tesislerinde MYO okul öğrencileri, öğretim görevlileri ve öğrenci ailelerine iftar programı düzenleyerek misafirleri ağırladı. Tüm mezun olan öğrencilerimize bundan sonra ki yaşamlarında sağlık, huzur ve mutluluklar dileriz.

 

 
 
 
 
 
 
    ÖNEMLİ LİNKLER